חברת הרבלייף ישראל אוהבת לקחת חלק באירוע ספורט ומיזמים בריאים. כחלק מן המסורת, בשנת 2017 החברה לקחה חלק כנותנת חסות של הועד האולימפי בישראל, עד המשחקים האולימפיים בטוקיו בשנת 2020. שווי החסות הוא נאמד במעל מיליון שקלים.

בנוסף, הרבלייף ישראל הודיעה כי תתמקד ב-3 ספורטאים ישראליים מובילים:

  • אילנה קרטיש: מתאבקת אשר זכתה 4 פעמים ברציפות בתואר סגנית אלופת אירופה, ואלופת ישראל בהיאבקות. כמו כן, אילנה ייצגה את ישראל בריו 2016 במשחקים האולימפיים.
  • שגיא מוקי: שגיא הוא ג'ודאי אשר מתחרה במשקל של עד 81 ק"ג. הוא אלוף אירופה של שנת 2015 ובקיץ שלפני שנתיים אף סיים במקום החמישי בריו במשחקים האולימפיים, למרות שסבל משתי פריצות דיסק בגב.
  • שחר שגיב: טריאטלט, אשר עבר למכון טינגייט כבר בגיל 15 לאקדמיה למצוינות. עד גיל 23, השתתף ב-3 אליפויות אירופה, 4 אליפויות עולם וב-10 תחרויות אליפות עולם בוגרים (סבב). החלום שלו הוא להגיע למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020.

מנכ"ל הועד האולימפי בישראל, גילי לוסטינג, מסר כי הרבלייף אכן הפכה להיות חלק מהמשפחה האולימפית בישראל, ושותפה לדרך. הוא הביע תמיכה בהתמקדות בנושא התזונה הנכונה לספורטאים וחשיבותה עבור המעטפת הרפואית שלהם, המסייעת להם לשמור על בריאותם והצלחתם. חברת הרבלייף העולמית, כך ציין, הינה חברה מובילה בתחומה ולכן החיבור והתמיכה לספורט האולימפי בישראל הוא טבעי לה.

בנוסף, מנכ"ל הרבלייף ישראל, רון פורת, מסר כי הוועד האולימפי בישראל הינו השותף האולטימטיבי לחברה אשר עוסקת בעידוד לאורח חיים בריא ופעיל. בעזרת שיתוף הפעולה הזה יכולה הרבלייף ישראל להמשיך, לעודד ולהטמיע את ערכי אורח החיים הבריא בחברה. הוא ציין כי החברה בחרה לאמץ 3 ספורטאים באופן אישי, שכן הם ממחישים בעזרת המצוינות שלהם את חשיבות התזונה הבריאה לאורח החיים הבריא ולהישגים.

חשוב לציין כי חברת הרבלייף העולמית מעניקה חסות למעל 250 אירועי ספורט ונבחרות ספורט בעולם. בין השמות המוכרים, ניתן למנות את רונאלנדו, קבוצת הכדורגל LA Galaxy , טריאתלתית איש הברזל, התר ג'קסון, קבוצת הכדור רגל הגרמנית שאלקה 04 ועוד רבים.